Gegužės 21 d. mažieji žuvėdriukai kartu su dar 32 Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų atstovais dalyvavo nuotaikingoje šventėje pajūryje. Jūros ošimas, vaikų juokas, spalvingos užduotys ir draugiškas bendravimas sukūrė ypatingą atmosferą: visi sportavo, žaidė, išbandė įvairias veiklas, mokėsi draugauti, palaikyti vieni kitus ir džiaugtis aktyvia bei sveika vaikyste. Šventė dovanojo daug šypsenų, smagių akimirkų ir priminė, kad vaikystė – lyg banga: laisva, spalvinga ir kupina džiaugsmo.
Dėkoju visiems, kurie savo rūpesčiu ir dėmesiu padėjo išpildyti vaikų svajones!
Parengė:
neformaliojo ugdymo mokytoja Indrė Drungilienė

















