Telefonas
  +370 46 346021

  El. paštas
 zuvedradl@gmail.com

 

Steigėjas
klaipedos_miesto_savivaldybe
Partneriai
Partneriai
Online logo
Online logo
musu-darzelis
zipio
kimochis
Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms
Screen Shot 2017-02-21 at 15.06.00 (1) (1)
Sveikatiada logo PNG
sveika_mokykla_logotipas_RGB

VISI MES SKIRTINGI, TAČIAU VISI – ŽMONĖS, kurie skiriamės ne tik savo išore, bet ir vidumi – kai kurie žmonės geba puikiai skaičiuoti, kai kurie spalvinti ar užburiančiai gražiai šokti, o kai kurie gali parašyti knygą ar net sukurti robotą, išrasti vaistus! Žmonės turi skirtingą požiūrį į politiką, meną, mokslą…
Žmonės – skirtingi, unikalūs! Svarbiausia, kad žmonės, kasdien neužmirštų TO ir sutikę kitokį nei yra patys – gerbtų jį bei jo skirtumus, būtų mandagūs ir pakantūs.
Lapkričio 16–20 dienomis įstaigoje vyko teminė savaitė, skirta tarptautinei Tolerancijos dienai. Mokytojai su ugdytiniais diskutavo, aiškinosi, kas yra tolerancija, kokia šio žodžio prasmė, aptarė, kas yra pagarba, supratimas, pagalba, draugystė, analizavo įvairias situacijas, žiūrėjo filmukus apie draugystę ir draugus, piešė geriausią draugą, gamino „draugiškų rankų“ darbelius, spalvino šių metų simbolį – dėlionę.
Įstaigos bendruomenė dovanoja savo tolerantiškų idėjų bei veiklos pėdsakus ir patys sau linki, ir Jums, mielieji, būti kuo labiau tolerantiškiems vieni kitiems, ypač tokiu emociškai įtemptu, nežinios kupinu laikotarpiu, kuris mus persekioja pastaruoju metu.

Parengė:
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Razmienė