Telefonas
  +370 46 346021

  El. paštas
 zuvedradl@gmail.com

 

Steigėjas
klaipedos_miesto_savivaldybe
Partneriai
Partneriai
Online logo
Online logo
musu-darzelis
zipio
kimochis
Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms
Screen Shot 2017-02-21 at 15.06.00 (1) (1)
Sveikatiada logo PNG
sveika_mokykla_logotipas_RGB

ŽEMĖ – MŪSŲ RANKOSE

Vaikai pagilino turimas žinias apie Žemę, susipažino ir įsiminė garsą –Ž. Sugalvojo žodžių žodelių prasidedančių šiuo garsu ir išgirdo jį tėvelių pasakytuose žodžiuose, rašė raidę -Ž, ją spalvino, puošė ir pan. Paskaitę pasaką ,,Saulė ir mėnulis”, pažiūrėję lietuvišką animaciją ,,Kaip ožiukas Žemę laikė” aptarė juos, diskutavo. Kalbėjosi apie tai, kaip reikia saugoti Žemės turtus- nelaužyti medžio šakelių, nešiukšlinti, taupyti vandenį, neskinti gėlių, nes tik žydėdamos jos džiugina visus. Tėveliai akcentavo vaikams, kad gamta – mūsų senolių, mūsų tėvų, visų mūsų buveinė, todėl turime gyventi taip, kad čia būtų gera ir paukščiui, ir gėlei, ir medžiui, ir žmogui…

   

_____________________________________________________________________________

PADĖKA

Ugdytiniai labiau susipažino ir suvokė šiomis dienomis labai aktualią profesijų, žmonių dirbančių ekstremaliomis sąlygomis svarbą ir reikšmingumą (medicinos darbuotojai, greitosios pagalbos medikai, vairuotojai, gydytojai, pardavėjai, policijos pareigūnai), kartu išreikšdami pagarbą ir padėką šių profesijų žmonėms piešė juos, darė, kūrė jiems mažas savo dovanas.
Susipažino su garsu -P, rašė, piešė, puošė pagal savo sumanymus. Tėveliai siūlė vaikams sugalvoti kuo daugiau žodelių prasidedančiu šiuo garsu, o kai kurie (Edvinas, Gustė, Giedrė, Dovydas, Patricija) išgirdo ir kitoje žodžio dalyje esantį šį garsą, nustatė jo vietą , pvz. žodyje ,,kirpėja” garsas –P – antrame skiemenyje.
Mamos su vaikučiais atliko ,,Proto“ užduotį ir su duotais žodžiais sukūrė linksmų eilėraščių.

Parengė:
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė Vilma Razmienė