Telefonas
  +370 46 346021

  El. paštas
 zuvedradl@gmail.com

 

Steigėjas
klaipedos_miesto_savivaldybe
Partneriai
Partneriai
Online logo
Online logo
musu-darzelis
zipio
kimochis
Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms
Screen Shot 2017-02-21 at 15.06.00 (1) (1)
Sveikatiada logo PNG
sveika_mokykla_logotipas_RGB

Kasmet kovo 21 d. minima Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią 2011 m. gruodžio 19 d. paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Trečio mėnesio 21-a diena pasirinkta neatsitiktinai – šie skaičiai siejami su 21-osios chromosomos defektais (trisomija), kurie ir sukelia Dauno sindromą. Pasaulinė Dauno sindromo diena skirta visame pasaulyje didinti visuomenės supratimą apie Dauno sindromą, skatinti asmenų, turinčių Dauno sindromą, teisių, socialinės įtraukties ir gerovės palaikymą, žmonių toleranciją, dalijimąsi gerosiomis patirtimis bei paraginti kiekvieną iš mūsų išdrįsti pabūti kitokiais.
Mūsų tikslas yra paminėti Pasaulinę Dauno sindromo dieną, išreiškiant palaikymą bei toleranciją Dauno sindromą turintiems žmonėms, prisidėti prie visame pasaulyje mūvimos skirtingos vienos poros kojinės, simbolizuojančios kitoniškumą.
Jau antrus metus draugaujame su Klaipėdos miesto specialiosios mokyklos- daugiafunkcinio centro ,,Svetliačiok“ bendruomene.
Rudenį ir pavasarį svečiuojamės vieni pas kitus – dainuojame, šokame, vaidiname, dalinamės gerąja patirtimi. Šį pavasarį esame priversti likti namuose, tačiau palaikymo ir tolerancijos virusas nepaiso sienų. Kovo 21 d. ne tik mes, bet ir „Svetliačiok“ bendruomenė fotografavo savo šeimos narius mūvint skirtingomis kojinėmis. Bendromis jėgomis surengta virtuali foto-paroda „Dovanojame 100 besišypsančių saulyčių …“. Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje, už palaikymą ir toleranciją.

Parengė:
Meninio ugdymo mokytoja Daiva Šilinskienė